ایران لاته آرت

جامعه لاته آرت ایران، یک رسانه مستقل در صنعت قهوه و کافه داری ایران است که به ترویج علم و دانش، بسیار اهمیت می‌دهد. این رسانه فعالیت خود را در سال ۲۰۱۵  شروع کرد و با برگزاری سه دوره ی چالش لاته آرت سعی در دیده شدن هنر لاته آرت و لاته آرتیست ها نموده ، ما با تیم تولید محتوای قوی، روزانه و هفتگی مقالات و مطالب مفیدی در حوزه‌ی دانش قهوه نوشی، کافه داری و رستوران داری به اشتراک می‌گذاریم.

چنانچه صاحب کافه یا رستوران هستید، در قسمت ثبت مشخصات کافه و رستوران، می‌توانید اسم، ادرس، منو و سایر مشخصات کافه یا رستورانتان را ثبت کنید.

ایلاشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران لاته آرت (ایلاشاپ) سعی داشته است برای باریستاها، کافه داران و علاقه مندان به قهوه به روز ترین تجهیزات و بهترین ظروف و مواد اولیه را به فروش برساند.

باکافه

باکافه: بازاریابی اشتغال و حل مشکلات صنعت کافه و رستوران

باکافه یک پلتفرم برتر است که به طور اختصاصی در حوزه کاریابی و حل مشکلات صنعت کافه و رستوران فعالیت می‌کند. هدف اصلی ما در باکافه، ایجاد فضایی است که به راحتی بتوانید نیازهای خود را در زمینه کاریابی و اشتغال زایی در این صنعت پاسخ دهید.

آکادمی باریستا ایران

اگر شما جز افرادی هستید که هیچ گونه اطلاعاتی درباره قهوه ندارید، می توانید در این دوره شرکت کنید تا ما در مجموعه ایران باریستا صفر تا صد این حرفه را به شما آموزش دهیم. با شرکت در دوره آموزش قهوه گروه تخصصی ایران باریستا، به یک باریستا ماهر تبدیل شوید، تا به هدفی که در ذهن خود دارید برسید. همانطور که گفتیم برای گذراندن این کلاسها نیاز به دانش و مهارت خاصی ندارید؛ بلکه تنها عامل پیشرفت، علاقه شما و آموزش صحیح اساتید برجسته و بنام ایران باریستا است. اگر شما جز افرادی هستید که هیچ گونه اطلاعاتی درباره قهوه ندارید، می توانید در این دوره شرکت کنید تا ما در مجموعه ایران باریستا صفر تا صد این حرفه را به شما آموزش دهیم. با شرکت در دوره آموزش قهوه گروه ایران باریستا، به یک باریستا ماهر تبدیل شوید، تا به هدفی که در ذهن خود دارید برسید.