دومین دوره ی مسابقات ملی لته آرت

نخستین جشنواره ملی کافه مقصد گردشگری شهری در كنار دومين دوره برگزاري مسابقات ملي لاته آرت ايران و افتتاح قدیمی ترین کافه ی ایران، کافه لقانطه از سوم اسفند آغاز می شود و تا ششم این ماه ادامه خواهد داشت. علاقه مندان به شرکت در نخستین نمايشگاه ملی كافه با عنوان كافه مقصد گردشگری شهری از امکانات زیر برخوردار می شوند:

تمامی کافه های دارای مفهوم و ايده ، روستری ها ( برشته كنندگان قهوه ) ، کافه روستری ها و دیگر مشاغل مرتبط با صنعت کافه می توانند برای اجاره غرفه اقدام کنند و با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرند.

دومین دوره ی مسابقات ملی لته آرت و نخستین جشنواره ی ملی کافه مقصد گردشگری شهری

تمامی غرفه ها در متراژ 24 متری هستند به غیر از یک غرفه ی 50 متری.

غرفه ها در حالت نیمه آماده و مجهز به روشنایی، سقف، سیستم تهویه و گرمایشی، برق سه فاز و تک فاز و همچنین دسترسی مناسب به فضاهای مختلف جشنواره هستند.

معرفی کافه های شرکت کننده در کتاب جشنواره که در طول فستیوال چهار روزه منتشر و توزیع می شود.

سالن سمینار و همایش شصت نفره و مجهز به امکانات صوتی و تصویری برای غرفه هایی که برنامه های آموزشی یا تبلیغاتی برای خودشان در نظر گرفته اند.

برخی مزایای شرکت در این جشنواره:

غرفه های کافه ها قرار است مینیاتوری از خود آن کافه باشند و تیم داوران متشکل از چند تن از فعالان صنعت قهوه و مقامات و مدیران شهری در پایان جشنواره، کافه ی برتر جشنواره را انتخاب و معرفی می کنند. کافه ی منتخب در ویژه نامه ی جشنواره معرفی می شوند و جایزه ویژه ی کافه ی برتر یک هفته تور کافه گردی در اروپاست.

یکی از اهداف برگزاری این جشنواره نزدیک تر کردن مشتری های کافه ها به کافه و صنایعی ست که در کنار کافه مشغول به فعالیت هستند. کافه ها در غرفه های خود می توانند منوی ویژه داشته باشند و محصولات خود را به بازدیدکنندگان به فروش برسانند و تجربه ی حضور در کافه را برای بازدیدکننده ها فراهم آورند.

دیگر شرکت ها و صنایع وابسته به کافه ها نیز می توانند نمایشگاه و همچنین فروشگاهی از محصولات خود را داشته باشند و به بازدیدکنندگان معرفی کنند.

سالن همایش 60 نفری مجموعه باغ موزه قصر برای شرکت های واردکننده قهوه یا روستری های محلی، امکانی مناسب جهت  معرفی قهوه ها، کاپینگ و برگزاری همایش ها و سمینارهای آموزشی است. آموزشگاه های قهوه و باریستا نیز می توانند در ایام جشنواره این سالن را در اختیار بگیرند و برنامه هایی در آن برگزار کنند.

روستری ها و کارگاه های پخت کیک و شیرینی و یا کافه بیکری ها می توانند با نصب دستگاه های برقی مانند یخچال ویترینی، ماشین پنینی، دستگاه اسپرسوساز، آسیاب و… فعالیت های خودشان را در معرض نمایش بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed